Lees hier hoe wij omgaan met solliciteren tijdens de coronacrisis

Heb je nog vragen?

Aarzel niet en neem contact met ons op. 

Lieke Broos

Teamleider recruitment 
040 - 292 50 66 
 l.broos@vdl.nl

Angelie Lagendijk

Senior recruiter
 040 - 292 50 66
 a.lagendijk@vdl.nl

Marleen Hendriks

Senior recruiter
 040 - 292 50 66
 m.hendriks@vdl.nl

Josje Ras

Talent sourcer / recruiter
040 - 292 50 66
 j.ras@vdl.nl

Hanne van Beugen

Senior recruiter 
040 - 292 50 66
 h.van.beugen@vdl.nl

Ellen Op Heij 

Senior recruiter 
040 - 292 50 66
 ellen.op.heij@vdletg.com

Geena Houbraken 


Recruitment assistent  
040 - 292 50 66
 g.houbraken@vdl.nl  

Annelies Smits 

Talent sourcer / recruiter 
040 - 292 50 66
 a.smits@vdl.nl

Charlotte Moelands

Recruiter
040 - 292 50 66
 c.moelands@vdl.nl

Suzanne van Hout

Senior recruiter
040 - 292 50 66 
  s.van.hout@vdl.nl 

Rob Bloks

Coördinator opleidingen
 040 - 292 50 65 
  r.bloks@vdl.nl 

Chantal Panjoel

Afdeling opleidingen
040 - 292 50 65 
  opleidingen@vdl.nl  

Top